Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE PRZYJĘTE]Moderator Karuzel

Karuzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.9cba1c253be4553cc869445e0327e27e.png

Imię: Albert

Doświadczenie: 

Moderatorem udało mi się być kilkukrotnie na innych sieciach, jedna z nich była naprawdę przez kilka lat na wysokim poziomie. Miałem tam rangę "fs`a" Był to moderator forum + w opiece serwer only dd2. Rangę moderator dzieliłem też na innym forum przed całkowitym zamknięciem uważam, że radziłem sobie dobrze, nie popełniając większych błędów stosunkowo było to dawno, ale jak to mówią "tego się nie zapomina" Na koniec chcę dodać, że sam myślałem o założeniu forum, ale wiązało się to z dużymi kosztami, aby wtedy coś na rynku osiągnąć musiałbym mieć chodź jeden bardzo dobrze rozwinięty serwer. Forum powstało jakby w wersji testowej i mogłem doświadczyć jak powstają różne formowe działy.

Opisz swoją osobę: Opisywać siebie zawsze jest ciężko z racji, że każdy może Cię poznać na serwerze czy forum, a ty w życiu realnym tak naprawdę jesteś inny. Jestem osobą na pewno mająca wiele talentów. Potrafię pracować w grupie, nie mam problemu wskazać kogoś lepszego od siebie, a uważam że to dobra cecha, jeśli myślisz o czymś naprawdę przyszłościowo i idzie w tą stronę. Codzienne obowiązki, to jak już wspomniałem gram w piłkę a raczej dwie odmiany. Kończy się sezon na trawię to przechodzimy na hale i powszechnie nazywa się to "futsal". Wolne chwilę spędzam też od kilku lat z przerwami na siłowni oraz ostatnio na macie, jeśli czas pozwala. Życie zawodowe to praca zagranicą, gdzie wyjeżdżam na kilka miesięcy do naszych zachodnich sąsiadów. Mam też kilka pomysłów na rozwój w kraju, ale małymi kroczkami aby się nie zachłysnąć. 

Co Twoja osoba wnosi w życie forum?:

Uważam, że na pewno pozytywy jak bycie adminem serwera DD2#1, który jest powiązany z forum. Chętnie udzielam się w życie forum czyli jak są jakieś propozycje, podania, konkursy. Sam dziele się własnymi pomysłami, które mogą być efektem dodatnim dla sieci i użytkowników którzy z niego korzystają. Również gdy sytuacja tego wymaga lub nie, jestem osobą pomocną. 
Kontakt:

Forum, TS3, Steam.

* Podanie odrzucam ze względu reklamy innej sieci , napisz ponownie za kilka dni  pozdrawiam. 

Stosuję się i pisze po 7dniach.

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • LOVE <3 1
  • Mistrzostwo 1

• Administrator
Administrator

Tak jak za pierwszym razem jestem również za okresem próbnym.

+ doswiadczenie 
+ staż na forum
+chęć pomocy

trzeba brac nowych ludzi do Administracji nie mozna sie zamykac na tych co są. Pozdrawiam Was Czule ;)

• +1 2
  • Dzięki ! 1
  • Mistrzostwo 1

image.png

Podanie odrzucił o 22:48 więc jeszcze pełne 7 dni nie minęło :KEKW:

Ogólnie jestem na tak. 

Widać, że jesteś aktywny na forum, więc z pewnością przydasz się do pomocy. 

• Dzięki ! 1

• Junior Admin
Junior Admin

Jestem na tak

+Aktywny

+Znany

+Wiek

+Chęci 

• Dzięki ! 1

Na tak

+ogarniety 

+ doswiadczenie

+aktywny

+ znam go i dużo czasu spędziliśmy na jednej sieci i chłop ogarnia bez problemu 

brać go i nie odrzucać z byle powodu ;)

• LOVE <3 1

desktop-wallpaper-digital-art-of-thomas-shelby-thomas-shelby-art.jpg

Data złożenia podanie 14 Marca minęło 9 dni z 14 ale ja tam w to nie wnikam @ Monster ty tu decydujesz  na czas próbny 7,14 dni 

+ Doświadczenie

+Wiek

+Aktywność

I szerokości i powiedzenia życzę ci

@ Karuzel

• Dzięki ! 1

• Moderator
Moderator

Takkk

+ogarniety

+ doświadczenie 

+ chęci do pomocy 

• Dzięki ! 1

20770059_869050976586791_8750226993025797652_n.jpg

Jestem na tak 

+ Ogarnięty 

+ Pomocny 

+ Aktywny n

+ Wiek

Myślę że pomoc się przyda 😉

• Dzięki ! 1

Na tak, to podanie powinno być przyjęte w pierwszej rekrutacji, ale przyszedł Pan @ Monster  niszczyciel dobrej zabawy. 

+ Wiek

+ Doświadczenie

+ Ładne podanie

• Lubie to ! 4
  • Dzięki ! 1

Tak samo jak za pierwszym  razem 

+ user komunikatywny 

+ rozpoznawalność na serverze i forum

+ brak zatargów  z użytkownikami. 

• Dzięki ! 1

• Właściciel
Właściciel

Przyjmuje na okres próbny 14 dni 

• Dzięki ! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie