Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] Mr Peterek

MuszedacSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick:  Mr Peterek
STEAMID: Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:845723489'

Serwer:  Only DD2 #1
Data zdarzenia: 13:35-13:45
Link do bana: https://psychasiada.pl/bansik/ban_list.php?bid=14889

Opis sytuacji:  Po prostu gram sobie normalnie na serwerze admin wchodzi pod w ogóle innym nickiem z dopiskiem | cssetti i pisze mi zamiast na steam czy z u@ masz 5 minut na wg (wargooda) gdzie olewałem to bo skąd mogłem wiedzieć że to admin a nie ktoś kto chce potrollować, po zmianie mapy zmienił nick na PETUWERTOMARKA i napisał gdzie ten wg, minęło z kilka sekund i dał mi perma.

Dodam tylko to że miałem robione ss'y nie odstaję jakoś skillowo ponad innych, ale jakby napisał normalne na steam czy z u@ a nie robił z siebie barana za przeproszeniem to by dostał bez problemu,  skoro jest adminem niech staje na wysokości zadania a nie robi jakieś dzikie manewry.

Edytowane przez MuszedacSS
  • Lubie to ! 1

•   MuszedacSS zmienił(a) tytuł na [Odwołanie] Mr Peterek
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Witam, zrobiłem Ci wargoda ponieważ dostalem zezwonenie od " @ Maniek " Wszedłem, napisałem CI masz 5 minut na zrobieni wargoda, było przy tym 3 adminów. @ RUSKIII  @   k a m i l e k  (tez widzial, wiarygodna osoba) równiez @ Karuzel . Po czym nawet sam ruski się Ciebie spytał, czy robisz tego wargoda. Wolałeś podejść do tego prześmiewczo.

• Każdy użytkownik z rangą "AntyCheat" ma prawo do wykonania Wargoda każdemu graczowi na każdym serwerze CS 1.6 (Red wargod = perm) (tyczy sie to również rang wyższych)

Również odmowa wargoda jest karalna, mowisz o "steam" a jednak doskonale masz steama i widziałeś z kim rozmawiasz.
Więc nie wiem kogo próbujesz udawać? 

Równie wcześnie widziałeś ten nick, więc prosze Cię, nie rób z siebie pośmiewiska ;) 

• Lubie to ! 1
  • +1 1

Tak, teraz musisz brać pod uwagę że piszesz steam albo na say@@ że mam robić a nie, myślisz że ja patrzę kto jaki ma nick i jaką ma rangę na forum i każdego z osobna sprawdzam? tym bardziej jak coś piszesz na ogólnym i to z innego nicku, no daj spokój bo karuzela śmiechu...

CO jaki nick? jak Ruskiego to dwa razy an serwerze widziałem a ty wbiłęś celowo na innym nicku i tak niech sie gracz domysli z kim gada... no chlopie xDD

Edytowane przez MuszedacSS

• Administrator
Administrator

Jeżeli zostałeś poproszony o zrobienie „wg” trzeba zrobić go bez dyskusji tak jak jest to napisane w regulaminie;

• Każdy użytkownik z rangą "AntyCheat" ma prawo do wykonania Wargoda każdemu graczowi na każdym serwerze CS 1.6 (Red wargod = perm) (tyczy sie to również rang wyższych)

jak powyżej widzisz nie ma formy gdzie ma to zostać napisane na (sayu, y@ czy też steam) jeżeli osoba jest proszona o to ma wykonać polecenie ☺️ może również zapytać się admina na serwerze lub kogoś innego czy nada osoba jest uprawniona do robienia wg ☺️ pozdrawiam.

• -1 1

spacer.png

To lepiej zmienić to w regulaminie aby osoba która ma Admina i jest uprawniona skontaktowała się z oskarżonym w celu zrobienia wg a nie pisanie na ogólnym, to ja CI powiem też mogę sobie zmienić nick i pisać że np ty i ty masz 5 minut do wargoda :) @ Monster

Przez Monster,

Gracja na serwerze akceptujesz warunki serwera i jego regulamin, to gracz ma się stosować do zasad a nie admin ☺️

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie