Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Podanie na moderatora

Bumo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maciej
Doświadczenie: Parę lat temu byłem moderatorem ale nie pamiętam co to za sieć już była. Następnie byłem na sieci Funkill parę miesięcy. Posiadałem również swoją sieć serwerów dłuższy czas. Pomagałem również w rozwoju sieci mojemu dobremu koledze z osiedla. Pomagałem również na sieci która już została zamknięta, nazywała się cs-soplica. Myślę, że dałbym sobie radę.
Opisz swoją osobę: Hmm co tutaj mogę napisać? Jestem osobą uczciwą, wesołą, pomocną, lubię jak coś zrobię dla drugiego człowieka to cieszy się i jest wdzięczny, czuję wtedy, że jestem komuś potrzebny. Jestem u was na sieci może od niedawna ale lubię pomagać w rozwoju sieci. Zależy mi na tej sieci gdyż juz w pewnym stopniu się do niej przywiązałem. Z siecią wiąże pewne plany i mam nadzieje, że się uda. Wniosłem do sieci serwer 3MAPS+BF2, serwer jak mogliscie zauwazyc, że zaczyna mieć już stałych bywalców i cały czas się coś dzieje ale to nie koniec. Chcę rozwijać swój serwer jak i całą sieć, dołożyć swoją cegiełkę.

Co twoja osoba wnosi w życie forum: Mam dużo pomysłów jeśli chodzi o konkursy, serwer 3MAPS+BF2 z którym przyszedłem do was, zależy mi na rozwoju sieci. Spodobała mi się waszą sieć. Mogę liczyć zawsze na waszą pomoc. Nie lubię ludzi którzy próbują oszukiwać i są nie fair wobec sieci. Zauważyłem, że brakuje pewnych działów na forum których brakuje na sieci a myślę, że się przydadzą. Chcę pomóc reszcie Administracji.
Kontakt: Najlepiej PW

• Lubie to ! 1
  • Dzięki ! 1

Wypowiem się jako pierwszy 🙂 

Zacznijmy od plusów 

+ osoba spokojna, bez konfliktowa 

+ chęć pomocy, stara się udzielać na forum. 

+ ze względu na wiek, powinien być i taki się wydaje, jako osoba stabilna emocjonalnie. Przez co powinien podejmować decyzje bez większych emocji.  

Minusiki 

-  składnia zdań w podaniu. 

- skoro brakuje pewnych działów na forum. Mogłeś napisać jakich, aby przekonać tym do siebie userow.  

Jestem za okresem próbnym 2 tygodnie. Oczywiście jestem na TAK, duża chęć pomocy, aktywny, udziela się. 

• Lubie to ! 1

Wymagania:

- Minimum 50 postów

- Minimum miesięczny staż na forum

- Minimum 18 lat (są wyjątki)

- Bardzo dobra opinia wśród użytkowników oraz administracji

- Brak aktywnych ostrzeżeń na koncie

- Bardzo dobra znajomość regulaminów forum

- Umiejętność pracy w grupie

- Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną

ale widać że praktycznie że wszystko masz 

to ja się wypowiem:

+Wiek

+Posty

+Doświadczenie

z mojej strony na Tak okres próbny 14dni

• Lubie to ! 1

ja jestem na TAK .

Chłop aktywny - komunikatywny nie zwleka z odpowiedziami i przede wszystkim ogarnięty . Wiadomo jest tu nowy jak i ja , ale ogarniał  na forum także jeśli są obawy z strony PSYCHOLÓW i PSYCHOLEK to 2 tygodnie okres próbny .  Nie pożałujecie ! <3 

Na start napiszę, że bardzo ciężko czyta się Twoje podanie. Strasznie chaotycznie wszystko opisujesz bez większego zagłębienia się w szczegóły.

Jeśli chodzi o doświadczenie to jakieś tam masz, chociaż mogłeś dokładniej opisać jak pomagałeś koledze, bo pomagać można na 100 różnych sposobów, to samo tyczy się wypowiedzi na temat sieci Funkill i Soplica.

Na sieci jesteś przez niepełny miesiąc i w tym czasie zdążyłeś już napisać podanie na funkcję organizatora, które zostało odrzucone. 

Miało to miejsce 5 marca, a zaledwie po tygodniu piszesz kolejne podanie na moderatora, troszkę to wszystko szybko się u Ciebie dzieje.

Twoja aktywność na sieci głównie opiera się na dziale Twojego serwera i głosowaniu na serwery. W innych działach raczej ciężko Cię złapać.

Na pierwszy rzut oka wydajesz mi się być osobą w gorącej wodzie kąpaną.

Przejdziemy do plusów.

Wydajesz się być osobą zaangażowaną w swój serwer. Co może napawać optymizmem, że na randze moderatora również chciałbyś się wykazać.

Drugim plusem, który udało mi się znaleźć jest fakt, że innych chętnych na ten moment nie ma. Więc jeśli znowu nie wyciągną kogoś kto już tu pełnił podobną rangę, to jesteś jedynym zainteresowanym, który mógłby załatać aktualną dziurę.

Ogólnie ciężko dać werdykt końcowy. Bardziej jestem na nie, ale jeżeli nie znajdzie się nikt inny chętny, to Ciebie warto będzie wziąć chociaż na ten okres testowy.

12 godzin temu, KOLLOWSKI napisał:

Wymagania:

- Minimum 50 postów

- Minimum miesięczny staż na forum

- Minimum 18 lat (są wyjątki)

- Bardzo dobra opinia wśród użytkowników oraz administracji

- Brak aktywnych ostrzeżeń na koncie

- Bardzo dobra znajomość regulaminów forum

- Umiejętność pracy w grupie

- Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną

ale widać że praktycznie że wszystko masz 

to ja się wypowiem:

+Wiek

+Posty

+Doświadczenie

z mojej strony na Tak okres próbny 14dni

#Edit nie mogę edytować podanie za drugim można co 14 dni składać a nie minął nawet tydzień od poprzedniego podania 

• Właściciel
Właściciel

Podanie odrzucam zastanów się jaka chcesz funkcje pełnić

blokada na pisanie podań do 27 marca

Wiec się zastanów jaka funkcje chcesz pełnić i napisz podanie bo jeśli lecisz na kolorki to żadnej pełnić nie będziesz 

• kekw 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie