Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA ODRZUCONA]Propozycja

kolaj8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: Kolaj8

Czego dotyczy propozycja: robota dla technika @ Wahnsinn

Co by wprowadziła: lekkie zmiany wyglądowe forum.

Opis:

Propozycja 1: Wiem, że może być to tylko moje przyzwyczajenie, ale strasznie ciężko mi się szuka jakichkolwiek nowych tematów  ponieważ, nowe tematy i odpowiedzi są 4 albo 5 blokiem po prawej stronie oraz oczywiste moim zdaniem konkursy powinno być usunięte jako blok bo zdecydowanie lepiej wygląda to jak pojawiają się jako notki u góry.Screenshot_2024-02-28-23-07-22-415_com.android.chrome.jpg.c78ce28fbfc6d965d8e8bb3709170d2e.jpg

Uwagi:

-Usunięcie notki u góry o modzie bo z tego co widzę jest zamknięte.

-Dodanie kolorków do zamniętej oraz otwartej rekrutacji.

-Czemu rekrutacja na typera jest zamknięta skoro nie ma żadnych osób które pełnią to stanowisko

-Ożywienie redakcji typu parę pytań dla..... Życzenia urodzinowe.... Oto nie jest to ciężkie ani tym bardziej pracochłonne

-jak coś wyłapię to tu napiszę

Edytowane przez kolaj8

• Administrator
Administrator
11 minut temu, kolaj8 napisał:

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Opis:

Propozycja 1: Wiem, że może być to tylko moje przyzwyczajenie, ale strasznie ciężko mi się szuka jakichkolwiek nowych tematów  ponieważ, nowe tematy i odpowiedzi są 4 albo 5 blokiem po prawej stronie oraz oczywiste moim zdaniem konkursy powinno być usunięte jako blok bo zdecydowanie lepiej wygląda to jak pojawiają się jako notki u góry.Screenshot_2024-02-28-23-07-22-415_com.android.chrome.jpg.c78ce28fbfc6d965d8e8bb3709170d2e.jpg

Uwagi:

-Czemu rekrutacja na typera jest zamknięta skoro nie ma żadnych osób które pełnią to stanowisko

-Ożywienie redakcji typu parę pytań dla..... Życzenia urodzinowe.... Oto nie jest to ciężkie ani tym bardziej pracochłonne

No niestety rozczaruję Cię troszkę bo widzę że nie widzisz kolego 

- rekrutacja moderatora jest otwarta , więc możesz powiększyć sobie okienko zjechać na stronie głównej do rekrutacji i zobaczyć tam dokładnie 😊

- rekrutacja na typera jest zamknięta i została usunięta ponieważ tym działem nikt się nie zajmował i nikt nic nie robił, jednostajnie zagłosowaliśmy za wywaleniem działu typera dopóki nie znajdzie się odpowiednia osoba która zechce rozkręcić ten dział.

- co do bloku na konkursy widnieje osoby tak samo jak i dla redakacji, aby tematy z konkursami wisiały w bloku a nie znikały po napisaniu innego postu jeżeli połączylibyśmy je z redakcją .

• Lubie to ! 1

spacer.png

15 minut temu, Monster napisał:
33 minuty temu, kolaj8 napisał:

Opis:

Uwagi:

Rozwiń  

No niestety rozczaruję Cię troszkę bo widzę że nie widzisz kolego 

- rekrutacja moderatora jest otwarta , więc możesz powiększyć sobie okienko zjechać na stronie głównej do rekrutacji i zobaczyć tam dokładnie 😊

To w takim razie skóry ale mi się chyba w oczach mieni i widzę ikonę zamniętej kłódki

17 minut temu, Monster napisał:

co do bloku na konkursy widnieje osoby tak samo jak i dla redakacji, aby tematy z konkursami wisiały w bloku a nie znikały po napisaniu innego postu jeżeli połączylibyśmy je z redakcją .

Bardziej chodzi mi o kolejność tego że nowe tematy i odpowiedzi są tak niskio

Screenshot_2024-02-29-00-01-22-599_com.android.chrome.jpg

• Administrator
Administrator
Cytat

Bardziej chodzi mi o kolejność tego że nowe tematy i odpowiedzi są tak niskio

Zobaczymy co da się z tym zrobić, obecnie pracujemy nad nowym projektem i chwilowo musi pozostać bez zmian.

spacer.png

• 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie