Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA][Skarga] - Nick Delikwenta

^Pervol^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: ^Yoshi^

Nick Oskarżonego: RUSKIII

Powód: Nadzuwanie flag / Banowanie mnie na 1 dzien pod pretekstem wyzywania  administracji. Prosze przejrzec logi najwyzsza pora ;) 

Data: 19.02.2024

Dowód: Napisalem tylko cytuje "zlot zjebow " i tam jeszcze cos wyzej. Kara nie jest adekwatna do powodu bana. Prosze o wyciagniecie konsekwncji. Juz mi nie musicie nawet zmniejszac bana chce zeby zostal ukarany dzieki :D 

I zalacz te screeny RUSKII , plus zapoznaj sie z regulaminem i taryfikatorem . Bo kiedys za takie akcje to minusy byly misiek.

Trzymaj podpunkcik 3.17.1 Prowokowanie administracji serwera [30MIN - 1DZIEŃ] . Ja cie nawet nie sprowokowalem synu . Wyrazilem swoja szczera opinie ty to odebrales chyba jako zaczepke , masz obsesje na moim punkcie czy co? I lap tu link do calego regulaminu przeczytaj przyda ci sie napewno : 

.

Edytowane przez ^Pervol^
  • Kupka 2

• AntyCheat CS 1.6

Po 1 ban jest na tydzień nie na 1 dzien  ( regulamin 3.6.1, 3.17 i 3.17.1)
Po 2 ban jest za obraze administracji co miało miejsce chwile temu oraz zaa to co robiłeś na serwerze ok. 14/15 

( nie wiem dokładnie co sie działo, nie oglądałem demek, ale z tego ci mówią inni prowokował, płakał jaki to ten serwer jest zły.) 
Po 3 ,,Juz mi nie musicie nawet zmniejszac bana chce zeby zostal ukarany dzieki  " tylko ktoś taki jak ty mógł by tak napisać w skardze 
Jak dla mnie skarga do kosza. Pozdro 

image.png.74d64eb1ba36eaed7245ef4ca20dce3b.png

Link do demka http://858261.node30.pukawka.pl/hltv-2402191540-de_dust2-1708353600-1708355100.zip
image.png.fd2f171c1c5d4e48189149d15049232d.png  

image.png.d47b941d06985c96c807fed081d1f66b.png

Edytowane przez RUSKIII
  • Lubie to ! 1

No i o tym wlasnie mowie stary. Boli fas fakt ze ktos wam prawde powiedzial . Wpsominales cos do mnie ze naduzywam wladzy a sam to robisz . Skarga pewnie zostanie odrzucona ale czego ja sie moge po was spodziewac . Inni tez z niesmakiem do was podchodza za to jacy jestescie .

Według mnie troche za surowa kara. Nie masz dowodów co wyrabiał wcześniej sugerujesz się tym co inni tylko ,,mówią''.   Jedynie przy tobie była obraza administracji więc ban do skrócenia do jednego dnia.  Bez sensu siedzieć i przeglądać demka aby go bardziej ukarać skoro nikt nie złożył skargi na jego zachowanie.

Tyle ode mnie pozdrawiam ;)

• Właściciel
Właściciel
Godzinę temu, RUSKIII napisał:

( nie wiem dokładnie co sie działo, nie oglądałem demek, ale z tego ci mówią inni prowokował, płakał jaki to ten serwer jest zły.) 

a znasz takie słowo jak "ADMIN NIE WIDZI ADMIN NIE BANUJE/REAGUJE ??"

Czas bana zostanie z innego powodu a skargę no to już rozpatrzy se @ Mielli niech se przejrzy logi

Przejrzałem logi i demka, szczerze mówiąc śmieszniejszej skargi nie widziałem. Ban do przedłużenia bardziej niż do skrócenia, a logi to tylko część z tego co wyprawiasz na serwerze. Jak bardzo ubliżasz całej administracji serwera jak i forum cyt. "zlot zjebów" "oszuści", prowokujesz, reklamujesz nazwe innej sieci w mniejszym lub większym stopniu, chwalisz się flagami na innej sieci (z czarnej listy) + posiadasz dowody na wszystkich nawet na @ Założyciel Sieci. Parę ssów poniżej. Skargę odrzucam, ban słuszny za całokształt. Dowody (tylko z logów które przejrzałem, nie dotyczy zachowania na mikro):

image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

Złamane zasady z regulaminu według taryfikatora:

3.6.1 Obrażanie innych graczy [30MIN - TYDZIEŃ] 

3.13 Reklama [1DZIEŃ - PERM]  50/50 

3.17 Prowokacja graczy [5MIN - 3H]

3.17.1 Prowokowanie administracji serwera [30MIN - 1DZIEŃ]
3.22 Brak jakiejkolwiek kultury [5MIN - 3H]

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • Mistrzostwo 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie